Kytice

Autor: Oldřich Lasák
(1884 Zdětín - 1968 Ostrava)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 53 cm, rámování: 67 x 77 cm

Konec dražby: 10.12.2018 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč