118. Cesta lesem

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 71 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:57 SEČ

Zbývá: 3d 7h 41m 29s

Vyvolávací cena: 1 600 Kč