119. Cesta lesem
Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 71 cm
Konec dražby: 27.01.2020 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč