120. U potoka
Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 43 x 45 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč