Noční modlitba

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

zaskleno, rámováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 36 cm

Konec dražby: 12.12.2018 18:21

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč