17. Pasení ovcí
Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1922
Šířka: 23 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 48 x 38 cm
Konec dražby: 13.12.2018 18:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč