Na poli

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 26 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 25.09.2018 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč