Moře

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 35 x 41,5 cm

Konec dražby: 06.11.2018 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč