21. Pasení ovcí

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1922
Šířka: 23 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 48 x 38 cm

Konec dražby: 14.07.2019 12:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč