235. Žena s dítětem
Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rám lehce poškozen
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 36 cm, rámování: 55 x 45 cm
Konec dražby: 25.09.2018 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč