Krajina

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 34 cm, rámování: 47 x 60 cm

Konec dražby: 25.09.2018 22:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč