Květiny ve váze

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1934
Šířka: 37 cm, výška: 44 cm, rámování: 67 x 55 cm

Konec dražby: 25.09.2018 22:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč