241. Zátiší

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Poznámka: Vyzvednutí jen na pobočce Olomouc
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 90 cm, rámování: 112 x 142 cm

Konec dražby: 25.09.2018 22:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč