Hradní věž

Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)

Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 14,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 41 x 31 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč