28. Tržnice
Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)
Signováno vpravo dole pod paspartou, číslováno vlevém rohu pod paspartou č. 14 kde se nachází i název díla psané tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno. Na rubové straně uprostřed se nachází též název díla "Tržnice" psaný tužkou.
Technika: lept
Šířka: 32 cm, výška: 21 cm, rámování: 36 x 44 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 04.10.2021 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč