69. V chrámu

Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 61 x 47 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:38 SELČ

Zbývá: 10d 13h 11m 23s

Vyvolávací cena: 400 Kč