8. Čekárna III. třídy
Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)
Z rubové strany napsáno tužkou č. 2a. Číslováno č. 149 a signováno vpravo dole pod paspartou, vlevo pod paspartou název díla, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm, rámování: 33 x 38 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč