Tůňka

Autor: Adolf Kašpar
(1877 Bludov - 1934 Železná Ruda)

signováno vpravo dole, karton silně prohnutý
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24,5 cm, výška: 34 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 19:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč