100. Za domem

Autor: Viktor Vorlíček
(1909 Bělá - 1976 Jablonec nad Nisou)

Vlevo dole tužkou: orig. aut. 57. Signováno vpravo dole tužkou. Signováno a datováno vpravo dole v tisku. Rámováno pod sklem
Technika: lept, datace: 1943
Šířka: 35 cm, výška: 29 cm, rámování: 40 x 53 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč