243. Pohled na Hradčany
Autor: F. Čech
signováno vlevo dole, původní stříbřený řezaný rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 117 cm
Konec dražby: 25.09.2018 22:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč