78. V lese u Jablůnkova
Autor: František Foltýn
(1891 Strachy - 1976 Brno)
signováno a datováno na reversu, paspartováno zaskleno a rámováno. Certifikát pravosti přiložen
Technika: akvarel, datace: 1954
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 50 x 42 cm
Konec dražby: 27.01.2020 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč