78. Keramický talíř
Značeno vrytým podpisem, průměr 26 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč