79. Odpočívající žena
signatura tužkou vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1954
Šířka: 30 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 13:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč