79. R. Lauden? - Žně

signováno tužkou vpravo dole, datováno v kameni 1919. Vlevo v kameni LR, vlevo tužkou 95, starý zdobený rám
Technika: lept na kartonu, datace: 1919
Šířka: 23 cm, výška: 25 cm, rámování: 51 x 41 cm

Konec dražby: 05.12.2017 19:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč