Lovec

Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)

Technika: akvarel, materiál: Karton, datace: 1949
Šířka: 10 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 23 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč