Převoz

Autor: Petr Dillinger
(1899 Český Dub - 1954 Praha)

signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno. paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 31 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 62 x 53 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč