85. Postava
Autor: Petr Dillinger
(1899 Český Dub - 1954 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 23 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 04.03.2019 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč