Úplněk

Autor: Jan Skramlík
(1860 Praha - 1936 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na malířské desce
Rámování: 42 x 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč