Hospodská scéna

Autor: Jan Skramlík
(1860 Praha - 1936 Praha)

signováno vpravo dole, původní blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 53 cm, rámování: 75 x 88 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:55

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč