163. Hospodská scéna

Autor: Jan Skramlík
(1860 Praha - 1936 Praha)

signováno vpravo dole, původní blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 53 cm, rámování: 75 x 88 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:47

Aktuální cena: 15 000 Kč

Zbývá: 3d 4h 52m 54s

Minimální příhoz: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (19)

částkapříhoz
15 000 Kč15.9.2018 19:11:14
14 000 Kč14.9.2018 17:39:46
13 000 Kč14.9.2018 11:15:18
12 000 Kč13.9.2018 19:48:18 (limit 28.8.2018 12:36:38)
11 100 Kč13.9.2018 19:48:18
10 100 Kč12.9.2018 10:31:51 (limit 28.8.2018 12:36:38)
9 600 Kč12.9.2018 10:31:51
9 100 Kč12.9.2018 10:31:28 (limit 28.8.2018 12:36:38)
8 600 Kč12.9.2018 10:31:28
8 100 Kč12.9.2018 10:29:47 (limit 28.8.2018 12:36:38)
7 600 Kč12.9.2018 10:29:47
7 100 Kč12.9.2018 10:29:40 (limit 28.8.2018 12:36:38)
6 600 Kč12.9.2018 10:29:40
6 100 Kč12.9.2018 10:29:23 (limit 28.8.2018 12:36:38)
5 600 Kč12.9.2018 10:29:23 (limit 12.9.2018 10:29:23)