163. Hospodská scéna

Autor: Jan Skramlík
(1860 Praha - 1936 Praha)

signováno vpravo dole, původní blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 53 cm, rámování: 75 x 88 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:55

Dosažená cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (27)

částkapříhoz
25 000 Kč25.9.2018 20:50:52 (limit 25.9.2018 20:50:52)
23 000 Kč25.9.2018 20:46:49
21 000 Kč25.9.2018 20:38:33 (limit 25.9.2018 20:25:35)
20 000 Kč25.9.2018 20:38:33
19 000 Kč25.9.2018 20:38:27 (limit 25.9.2018 20:25:35)
18 000 Kč25.9.2018 20:38:27
17 000 Kč25.9.2018 20:25:35 (limit 25.9.2018 20:25:35)
16 000 Kč25.9.2018 20:25:35 (limit 19.9.2018 20:42:13)
15 000 Kč15.9.2018 19:11:14
14 000 Kč14.9.2018 17:39:46
13 000 Kč14.9.2018 11:15:18
12 000 Kč13.9.2018 19:48:18 (limit 28.8.2018 12:36:38)
11 100 Kč13.9.2018 19:48:18
10 100 Kč12.9.2018 10:31:51 (limit 28.8.2018 12:36:38)
9 600 Kč12.9.2018 10:31:51