Dalmácie

Autor: Jan Skramlík
(1860 Praha - 1936 Praha)

volný list, signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 14 cm, výška: 24 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč