Podvečer v krajině

Autor: Václav Malý
(1874 Praha - 1935 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, původní rám, oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 106 cm, výška: 69 cm, rámování: 86 x 124 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč