79. Ikarův pád
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 23 cm, výška: 33 cm, rámování: 60 x 48 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč