79. K. Weber - Pohled z jarního Alpského údolí
Signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 52 x 70 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 09.12.2020 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč