79. Karlštejn
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 30 cm, rámování: 49 x 39 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč