444. Zátiší s hroznem
Autor: Robert Piesen
(1921 Jindřichův Hradec - 1977 Haifa, Izrael)
signováno a datováno vpravo nahoře, malba krakelovaná, původní rám
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 56 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 58 x 68 cm
Konec dražby: 14.07.2019 19:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 30 000 Kč