79. Žena v šátku
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 24,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 43 x 31,5 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč