502. Skupina lidí
Autor: Vojtěch Tittelbach
(1900 Mutějovice - 1971 Praha)
kresba pravděpodobně fixou, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1962
Šířka: 20 cm, výška: 12 cm, rámování: 24 x 30 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč