1. Šárecké údolí

Autor: Josef Procházka
(1909 Horní Kruty - 1984 Praha)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis s místem a datací. Konzultováno a pravost potvrzena Mgr PhDr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen. Rámováno v původním rámu.
Technika: olej na kartonu, datace: 1942
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 86 x 56 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč