136. Pohled na Pražský hrad

Autor: Karel Špillar
(1871 Plzeň - 1939 Praha)

signováno a datováno vlevo dole 2/9 903, původní rám mírně uvolněný v rozích
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1903
Šířka: 23 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 36 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč