Dvojice a hrozny

Autor: Karel Špillar
(1871 Plzeň - 1939 Praha)

signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 12.12.2018 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč