136. První sníh

Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)

signováno vlevo dole, rámováno
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:20

Aktuální cena: 16 000 Kč

Zbývá: 3d 5h 1m 22s

Minimální příhoz: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (35)

částkapříhoz
16 000 Kč18.9.2018 16:21:28
15 000 Kč18.9.2018 15:59:56
14 000 Kč16.9.2018 17:27:54
13 000 Kč16.9.2018 14:08:06
12 000 Kč16.9.2018 08:01:00
11 000 Kč7.9.2018 13:52:00
10 000 Kč7.9.2018 13:51:57 (limit 6.9.2018 14:09:15)
10 000 Kč7.9.2018 13:51:57
9 500 Kč7.9.2018 13:51:55 (limit 6.9.2018 14:09:15)
9 000 Kč7.9.2018 13:51:55
8 500 Kč7.9.2018 13:51:53 (limit 6.9.2018 14:09:15)
8 000 Kč7.9.2018 13:51:53
7 500 Kč7.9.2018 13:51:51 (limit 6.9.2018 14:09:15)
7 000 Kč7.9.2018 13:51:51
6 500 Kč6.9.2018 14:09:15 (limit 6.9.2018 14:09:15)