91. Zimní krajina

Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)

signováno vpravo dole, rámováno v řezaném rámu, přiložen znalecký posudek Mgr. Vlastimila Tetivy
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 66 cm, rámování: 65 x 81 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 15 000 Kč