Art Deco stolní hodiny se zarážkami

stolní hodiny z tmavého mramoru s dvěmi zarážkami na knihy, kovový ciferník, výška zarážek 14 cm, hodiny zdobené dvěma plastikami slonů z bronzu, značeno na ciferníků AR
Šířka: 60 cm, výška: 24 cm, hloubka: 12 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.06.2019 19:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 600 Kč