8. Carel Michael Bellman
zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 33 cm, výška: 39 cm, rámování: 65 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč