8. Červinka - Most u Královy pily
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 47 x 61,5
Konec dražby: 12.08.2020 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč