8. Horské jezero s rybáři
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč