8. Monogramista - Dům ve stínu lesa
Monogramováno a datováno vlevo dole, rámováno v masivním lakovaném rámu.
Technika: olej na plátně, datace: 1900
Šířka: 71 cm, výška: 54 cm, rámování: 74,5 x 91,5 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč