8. Moser - Vesnička v údolí
Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 48,5 cm, výška: 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:04 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 19:48:00 |
1 Kč | 17.5.2021 19:52:07 |