Podzimní řeka

signováno a datováno vpravo dole, řezaný rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1955
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 63 cm

Konec dražby: 17.04.2019 19:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč