8. Röhling Vladislav 1878 - 1952
lept na papíře, Hradčany, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 18x15cm, rámováno 25x26,5cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč