Zátiší

na reversu autorský štítek a přípis, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 26,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 33,5 x 39,5 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč